Riigikaitse
Edendamise
Sihtasutus
Riigikaitse
Edendamise
Sihtasutus

Sihtasutus toetab Eesti Kaitseväe ja Kaitseliidu väljaõppe ja IT-varustatuse parandamist, üld- ja juhtimisalase haridustaseme tõstmist, silmapaistvate kaitseväelaste ja kaitseliitlaste tunnustamist, mitmekülgse meditsiini- ja humanitaarabi pakkumist.

Toeta maskeerimisvärvide soetamist!

Eesti õpilasfirmast välja kasvanud MilSpray OÜga koostöös kogume annetusi, et tagada Ukraina Rahvuskaardi võitlejate parem maskeerimisvõimekus. Militaarspreivärv muudab maskeerimise mugavaks ning kiireks, mis tagab sõduri parema varjatuse maastikul. Kampaaniat toetades on kasu mitmekülgne, lisaks Ukraina võitlusvõime tagamisele toetad ka noorte ettevõtlust.

KAMUFLAAŽVÄRV

Sõjaline maskeering ehk kamuflaaž on maskeering, mida militaarüksused kasutavad sõdurite, masinate ja positsioonide varjamiseks. MilSpray lahendus on mõeldud sõdurite näo maskeerimiseks.

MilSpray kamuflaaz näovärvide ühes komplektis on kolm pudelit (roheline, must ja pruun). Komplekti hind on 10 eurot, ühest komplektist piisab igapäevases kasutuses ühele võitlejale kaheks nädalaks.

Annetades 100 eurot toetad 10 võitleja ellujäämisvõimalusi!

Mitu võitlejat Sa ära peidad?

Milspray

MilSpray OÜ on Eesti 2023. aasta parimast õpilasfirmast välja kasvanud ettevõte, mis toodab spreipudelis kamuflaažvärve. Tegu on unikaalse maskeerimisvärvide lahendusega, sest tavapäraselt kantakse värv isiku näole pasta kujul, kuid MilSpray võimaldab seda teha spreiga, mis teeb värvide pealekandmiste mugavamaks ning kiiremaks.

Spreid on tunnustanud Kaitseliit kui ka Eesti Kaitsevägi.

MilSpray OÜ on Ukraina erivägedele eelnevalt tootnud 24 030 purki (8010 komplekti) ning on saanud suurepärast tagasisidet.

Anna enda panus

Pangaülekandega

Makse saaja
RIIGIKAITSE EDENDAMISE SA
Swedbank
EE162200221078603616
Selgitus
Toetus Ukrainale – maskeerimine

Helistades annetustelefonidele

Helistades 900 1380 annetad 10 €
Helistades 900 2380 annetad 25 €
Helistades 900 3380 annetad 50 €

– Juriidilised isikud peaksid selgituses märkima “toetus Ukrainale – maskeerimine”. Seadus võimaldab teha Ukrainale läbi Riigikaitse Edendamise Sihtasutuse maksuvabalt annetusi 2023. aasta lõpuniSeega ei pea sihtasutusele annetuse tegemisel piirmäärasid arvestama ega annetusi maksuhaldurile deklareerima. Maksusoodustusest lähemalt

– Füüsilised isikud peaksid selgituses märkima “toetus Ukrainale” ning kõigilt nimelistelt annetustelt tagastab maksuamet tulumaksu juhul, kui annetaja on selleks soovi avaldanud. Selleks palume annetajatel alati lisada pangaülekande selgitusse ka annetaja isikukood.

Annetustest kantakse saadetiste transpordi ja kampaania reklaamikulud, mis  esimesel tegevusaastal on olnud ca 2,8% annetuste kogumahust. Pangalingiga annetuse tegemine toimub Maksekeskus AS kaudu. Privaatsuspoliitika