Riigikaitse
Edendamise
Sihtasutus
Riigikaitse
Edendamise
Sihtasutus

Sihtasutus toetab Eesti Kaitseväe ja Kaitseliidu väljaõppe ja IT-varustatuse parandamist, üld- ja juhtimisalase haridustaseme tõstmist, silmapaistvate kaitseväelaste ja kaitseliitlaste tunnustamist, mitmekülgse meditsiini- ja humanitaarabi pakkumist.

Kuidas annetada

Pangaülekandega

Makse saaja
RIIGIKAITSE EDENDAMISE SA
Swedbank
EE162200221078603616
Selgitus
Toetus Ukrainale

Helistades annetustelefonidele

Helistades 900 1380 annetad 10 €
Helistades 900 2380 annetad 25 €
Helistades 900 3380 annetad 50 €

– Juriidilised isikud peaksid selgituses märkima “toetus Ukrainale”. Seadus võimaldab teha Ukrainale läbi Riigikaitse Edendamise Sihtasutuse maksuvabalt annetusi 2025. aasta lõpuni. Seega ei pea sihtasutusele annetuse tegemisel piirmäärasid arvestama ega annetusi maksuhaldurile deklareerima.

– Füüsilised isikud peaksid selgituses märkima “toetus Ukrainale” ning kõigilt nimelistelt annetustelt tagastab maksuamet tulumaksu juhul, kui annetaja on selleks soovi avaldanud. Selleks palume annetajatel alati lisada pangaülekande selgitusse ka annetaja isikukood.

Annetusi ei kasutata kampaania läbiviimise kulude katteks. Need kulud katab omavahenditest Riigikaitse Edendamise Sihtasutus koos Eesti Kaubandus-Tööstuskojaga. Pangalingiga annetuse tegemine toimub Maksekeskus AS kaudu. Privaatsuspoliitika

Soovid sihtaannetada ettevõttega?

Seadus võimaldab teha Ukrainale läbi Riigikaitse Edendamise Sihtasutuse maksuvabalt annetusi 2023. aasta lõpuni. Seega ei pea sihtasutusele annetuse tegemisel piirmäärasid arvestama ega annetusi maksuhaldurile deklareerima. Kui soovid teha sihtannetust panustades ühte kindlasse valdkonda võta ühendust:

Mait Palts
Riigikaitse Edendamise SA juhataja
Mait.Palts@koda.ee
+372 604 0060

Sinu toetus aitab Ukrainal võita!

Kampaaniaga kogume annetusi, et toetada varustuse ning meditsiinivahendite ostmist ja saatmist sõjakoldesse. Lahingutegevuses haavata saanud inimestele meditsiinilise toe tagamine on üks valdkond, milles saame Ukrainat otseselt abistada, et leevendada kohapealset tekkivat humanitaarkriisi. Samuti aitab saadetav varustus oluliselt parandada Ukraina vägede võitlusvõimet.